Menu

O značke oLYNX

Príbeh značky sa začal písať už v roku 2000, kedy sa na trhu po prvýkrát objavil stolný počítač LYNX. Tento desktop PC mal taký úspech, že sa mu v horizonte 8 rokov podarilo dostať na samotnú špičku v predaných kusoch medzi českými výrobcami.

Sme česká firma

Za našimi produktami stojí skúsený tím ľudí.

Rozumieme svojej práci

S výrobou počítačov LYNX sme začali už pred viac ako 15 rokmi. Vieme, čo robíme a sme v tom dobrí.

Môžete sa na nás spoľahnúť

Každá PC zostava, ktorú vyrobíme, predchádza dôkladnému testovaniu.

Ocenenie "Výrobca počítačov 2015"

V prestížnej ankete časopisu Channelworld, v ktorej sa hodnotí mimo iného aj kvalita vyrábaných osobných počítačov, ich dostupnosť a v neposlednej rade aj rýchlosť reklamačného riadenia a servisnej podpory.

 

Desktopy, ktoré majú zmysel.

V poslednej dobe rástla obľúbenosť aj predajnosť notebookov a LYNX stál pred dôležitou otázkou: Čo ďalej? Rozhodol sa, vydať sa cestou špecializácie na oblasti, v ktorých dopyt po klasických desktopoch neustálne rastie. Výrobca sa od tej doby zameral hlavne na herné, kancelárske a profesionálne PC. Zvolený smer sa ukázal ako správna voľba.

 

Vyrobíme viac ako 120 počítačov denne.

LYNX je dnes najpredávanejšou značkou počítačov v Českej republike a víťaz v ankete časopisov ChannellWorld v kategórií Výrobca počítačov roku 2015. Jeho predajná sieť predstavuje takmer 200 predajcov a v ostravskej pobočke spoločnosti eD' system Czech, kde sa LYNX vyrába, sa denne skompletizuje viac ako 120 počítačov.

 

Nadštandardná servisná podpora

  • Viac než 100 servisných miest
  • Linka technickej podpory
  • Obvyklá doba pre vybavenie reklamácie je do 5 pracovných dní

 

Pre prácu, hry, podnikanie aj networking

Pod značkou LYNX sa však neskrývajú iba počítače, ale aj rôznorodá kabeláž pre metalické a optické siete. Medzi najnovšie prírastky v portfóliu patria profesionálne EET pokladne.