Menu

LYNX Grunex i7 3070

Typ procesora:Intel Core i7; Kapacita pamäte:16 GB; Typ disku:SSD; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rýchlosť otáčok (v RPM):SSD; Druh optickej mechaniky:Bez optickej mechaniky; Grafický čip:NVIDIA RTX 3070; Kapacita pamäte grafickej karty (v MB):8192; Rozhranie:HDMI, USB 2.0, USB 3.0, 3.5mm Jack, WiFi, DisplayPort; Prevedenie PC:Midi-Tower

LYNX Grunex 2022 UltraGamer

Výkon. Spoľahlivosť. Všetky ultra.

Prekonajte limity, zabudnite na obmedzenia a užite si ultra výkonnú záťaž. Výkon RTX 3070 v kombinácii s procesorom Intel Core i7, 16 GB RAM a 1 TB SSD vám doslova vyrazí dych.

Prehľad špecifikácií

Základná doska MSI PRO B660M-A WIFI

Procesor Intel Core i7-12700F

SilentiumPC Fera 5 ARGB chladič

Grafická karta RTX 3070 VENTUS 2X 8G OC LHR

Kingston FURY Beast 16 GB RGB RAM (dva moduly po 8 GB)

Ukladací priestor Intel 670p NVMe 1 TB SSD

Napájací zdroj Gigabyte P650B 650W

Case SilentiumPC Ventum VT4V Evo TG ARGB

Operačný systém Windows 11 Home

Záruka 3 roky

Základná doska

Základom zostavy je doska MSI B660M-A WIFI zo série PRO. Táto séria ponúka nielen optimalizáciu pre profesionálne pracovné postupy, ale aj menej problémov pri riešení problémov a dlhšiu životnosť. Doska je vybavená novým procesorom Intel Core 12. generácie a ponúka celý rad užívateľsky prívetivých funkcií. Z PCIe 4.0 rozhrania prostredníctvom podpory spojenia dvoch M.2 disky SSD, vstavaný 2,5G LAN a bezdrôtový modul poskytujúci Wi-Fi 6. Podporuje ultrarýchle pripojenie, lepšiu kapacitu a vyšší výkon v rušných bezdrôtových prostrediach. M.2 SHIELD FROZR účinne zabraňuje prehrievaniu diskov a udržuje tak maximálny výkon SSD.

Procesor a chladenie

Intel Core i7-12700F s označením Alder Lake-S je dvanásta generácia procesorov Intel. S celkovo 12 jadrami taktovanými na 2,1 GHz (v režime Turbo až na 4,9 GHz) získate mimoriadne vysoký výkon, ktorý postačí aj na tie najnáročnejšie hry a aplikácie na maximálne detaily. V kombinácii s dokonalým chladičom SilentiumPC pre efektívny a vynikajúci odvod tepla tvoria skvelú dvojicu.

Grafická karta

Grafická karta MSI GeForce RTX 3070 VENTUS 2X 8G OC LHR má celkom 8 GB GDDR6 s frekvenciou 14 000 MHz a 256-bitovou pamäťovou zbernicou. Základná frekvencia grafického jadra s celkovým počtom 5888 stream procesorov je 1500 MHz. V režime OC môžete dosiahnuť až 1755 MHz. Verzia LHR má obmedzený výkon na ťažbu kryptomien, ale neobmedzuje grafický výkon karty v hrách.

Pamäť RAM

Operačná pamäť Kingston je štandardom pre zostavy LYNX. S celkovou kapacitou 16 GB (súčasťou sú dva 8GB moduly) poskytujú moduly série FURY Beast dostatok pamäte RAM na skvelé a plynulé hranie každej hry. Časovanie pamäte je CL16 pri 1,35 V. Okrem toho sú vybavené elegantným chladičom so svetelnou lištou RGB. Vďaka FURY CTRL alebo s pomocou softvéru výrobcov základných dosiek, ako sú ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, môžu hrať všetkými farbami. Vyladili sme ich na hru so zvyškom zostavy.

Získané z

Zabudnite na dlhé načítavacie obrazovky, nekonečné kopírovanie súborov alebo nepríjemné preťažovanie pevného disku. V tejto zostave nájdete iba disk SSD. Konkrétne Intel 670p pre zásuvku NVMe a kapacitu 1 TB. Rýchlosť čítania je úžasných 3500 MB/s a rýchlosť zápisu 2500 MB/s. Teraz vám už nič nebráni.

Zdroj

Moderný 650W napájací zdroj Gigabyte P650B s certifikáciou 80 PLUS Bronze je vybavený 120 mm tichým ventilátorom s hydraulickým ložiskom, ktorý optimalizuje zníženie hluku a chladiaci výkon. Jeho rýchlosť sa nastavuje podľa automatickej detekcie výkonu zdroja napájania. Vyššia energetická účinnosť podľa certifikácie 80 PLUS Bronze vedie k nižšej spotrebe energie, nižšiemu zahrievaniu a nižšej hlučnosti ventilátora.

Skriňa

SilentiumPC Ventum VT4V EVO TG ARGB ponúka vysoký prietok vzduchu vďaka perforovanému prednému panelu a štyrom 120 mm ventilátorom CF.Skriňa ponúka priestranný interiér s dostatkom miesta pre výkonnú grafickú kartu a chladič CPU. Aby ste videli všetku krásu vo vnútri, bočná stena je vyrobená z tvrdeného temperovaného skla.

Operačný systém

Nové zostavenie obsahuje aj novú verziu operačného systému Windows 11. Získate intuitívnejšie prostredie, lepšie okná a rýchlejšiu odozvu systému. Okrem toho prináša hernej komunite novú úroveň hrania s funkciami, ktoré zaručujú rýchlejšie načítanie a lepšiu grafiku.

Záruka

S novou súpravou LYNX získate aj nadštandardnú záruku predĺženú na 3 roky. Na naše zostavy poskytujeme záruku a na všetky chyby, ktoré ste nezavinili vy a ktoré sa objavia počas prvých 3 rokov, sa vzťahuje záruka. Predĺžená záruka nie je spoplatnená. Servis vám môže poskytnúť viac ako 100 našich servisných stredísk alebo môžete o servis požiadať svojho predajcu. Opravy sú zvyčajne dokončené do 5 pracovných dní.

.

Kód 10462878
Rýchlosť otáčok (v RPM) SSD
Operačný systém Windows 11 Home
Prevedenie PC Midi-Tower
Rozhranie HDMI / USB 2.0 / USB 3.0 / 3.5mm Jack / DisplayPort / WiFi
Kapacita pamäte grafickej karty (v MB) 8192
Grafický čip NVIDIA RTX 3070
Druh optickej mechaniky Bez optickej mechaniky
Kapacita pevného disku (v GB) 1 000
Typ disku SSD
Kapacita pamäte 16 GB
Typ procesora Intel Core i7