Menu

oLYNX Grunex ProGamer 2022 W11 HOME - rozbaleno z prezentace

Typ procesora:Intel Core i5; Kapacita pamäte:16 GB; Typ disku:SSD; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rýchlosť otáčok (v RPM):SSD; Druh optickej mechaniky:Bez optickej mechaniky; Grafický čip:NVIDIA RTX 3060; Kapacita pamäte grafickej karty (v MB):12288; Rozhranie:HDMI, USB 2.0, USB 3.0, 3.5mm Jack, WiFi, DisplayPort; Prevedenie PC:Midi-Tower

LYNX Grunex 2022 ProGamer

Profesionálne v každom ohľade.

S novým ProGamerom môžete robiť všetko, čo si zaumienite. Od bežnej kancelárskej práce, úpravy fotografií, sledovania videa v rozlíšení 4K až po najnáročnejšie hry alebo prácu s grafickými editormi. Podporovať vás bude RTX 3060 VENTUS v spolupráci s procesorom Intel Core i5, 16 GB RAM a 1 TB SSD.

Prehľad špecifikácií

Základná doska MSI PRO B660M-A WIFI

Procesor Intel Core i5-12400F

SilentiumPC Fera 5 ARGB chladič

Grafická karta RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC

Kingston FURY Beast 16 GB RGB RAM (dva moduly po 8 GB)

Ukladací priestor Intel 670p NVMe 1 TB SSD

Napájací zdroj Gigabyte P550B 550W

Case SilentiumPC Ventum VT4V Evo TG ARGB

Operačný systém Windows 11 Home

Záruka 3 roky

Základná doska

Základom zostavy je doska MSI B660M-A WIFI zo série PRO. Táto séria ponúka nielen optimalizáciu pre profesionálne pracovné postupy, ale aj menej problémov pri riešení problémov a dlhšiu životnosť. Doska je vybavená novým procesorom Intel Core 12. generácie a ponúka celý rad užívateľsky prívetivých funkcií. Z PCIe 4.0 rozhrania prostredníctvom podpory spojenia dvoch M.2 disky SSD, vstavaný 2,5G LAN a bezdrôtový modul poskytujúci Wi-Fi 6. Podporuje ultrarýchle pripojenie, lepšiu kapacitu a vyšší výkon v rušných bezdrôtových prostrediach. M.2 SHIELD FROZR účinne zabraňuje prehrievaniu diskov a udržuje tak maximálny výkon SSD.

Procesor a chladenie

Procesor Intel Core i5-12400F s architektúrou Alder Lake-S je dvanásta generácia procesorov Intel. Vďaka celkovo 6 jadrám taktovaným na 2,5 GHz (až 4,4 GHz v režime Turbo) získate výkonové zaťaženie, ktoré stačí aj na tie najnáročnejšie hry a aplikácie. V kombinácii s dokonalým chladičom SilentiumPC pre efektívny a vynikajúci odvod tepla tvoria skvelú dvojicu.

Grafická karta

Grafická karta GeForce RTX 3060 VENTUS 2X OC je vybavená celkom 12 GB pamäte GDDR6 s rýchlosťou 15 Gb/s. Vynikajúce chladenie zabezpečuje TORX FAN 3.0 ventilátory vybavené striedavými tradičnými a rozptylovými lopatkami. Poskytujú o 50 % väčší prietok vzduchu ako bežný ventilátor. Na pripojenie k základnej doske používa rozhranie PCIe 4.0 slot. Z použitých a podporovaných technológií a softvéru karta ponúka OpenGL 4.6, DirectX 12, DLSS AI akcelerácia, GeForce Experience, Game Ready ovládače, VR, NVIDIA G-Sync, NVIDIA Ansel a HDR.

Pamäť RAM

Operačná pamäť Kingston je štandardom pre zostavy LYNX. S celkovou kapacitou 16 GB (súčasťou sú dva 8GB moduly) poskytujú moduly série FURY Beast dostatok pamäte RAM na skvelé a plynulé hranie každej hry. Časovanie pamäte je CL16 pri 1,35 V. Okrem toho sú vybavené elegantným chladičom so svetelnou lištou RGB. Vďaka FURY CTRL alebo s pomocou softvéru výrobcov základných dosiek, ako sú ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, môžu hrať všetkými farbami. Vyladili sme ich na hru so zvyškom zostavy.

Získané z

Zabudnite na dlhé načítavacie obrazovky, nekonečné kopírovanie súborov alebo nepríjemné preťažovanie pevného disku. V tejto zostave nájdete iba disk SSD. Konkrétne Intel 670p pre zásuvku NVMe a kapacitu 1 TB. Rýchlosť čítania je vynikajúcich 3500 MB/s a rýchlosť zápisu 2500 MB/s. Teraz vám už nič nebráni.

Zdroj

Žiadne nastavenie nemôže fungovať bez dostatočného napájania. Správne napájanie môže výrazne ovplyvniť výkon ostatných komponentov, preto používame moderný zdroj Gigabyte P550B s výkonom 550 W a certifikáciou 80 PLUS Bronze, ktorý sa dokonale hodí pre výkonné herné počítače. Plochá čierna kabeláž znižuje neporiadok a zlepšuje prúdenie vzduchu v skrini. 120 mm tichý ventilátor s hydraulickým ložiskom optimalizuje zníženie hluku a chladiaci výkon.

Skriňa

SilentiumPC Ventum VT4V EVO TG ARGB ponúka vysoký prietok vzduchu vďaka perforovanému prednému panelu a štyrom 120 mm ventilátorom CF.Skriňa ponúka priestranný interiér s dostatkom miesta pre výkonnú grafickú kartu a chladič CPU. Aby ste videli všetku krásu vo vnútri, bočná stena je vyrobená z tvrdeného temperovaného skla.

Operačný systém

Nové zostavenie obsahuje aj novú verziu operačného systému Windows 11. Získate intuitívnejšie prostredie, lepšie ovládanie okien a rýchlejšiu odozvu systému. Okrem toho prináša hernej komunite novú úroveň hrania s funkciami, ktoré zaručujú rýchlejšie načítanie a lepšiu grafiku.

Záruka

S novou súpravou LYNX získate aj nadštandardnú záruku predĺženú na 3 roky. Na naše zostavy poskytujeme záruku a na všetky chyby, ktoré ste nezavinili vy a ktoré sa objavia počas prvých 3 rokov, sa vzťahuje záruka. Predĺžená záruka nie je spoplatnená. Servis vám môže poskytnúť viac ako 100 našich servisných stredísk alebo môžete o servis požiadať svojho predajcu. Opravy sú zvyčajne dokončené do 5 pracovných dní.

.

Kód 10462970
Typ disku SSD
Operačný systém Windows 11 Home
Prevedenie PC Midi-Tower
Rozhranie HDMI / USB 2.0 / USB 3.0 / 3.5mm Jack / DisplayPort
Kapacita pamäte grafickej karty (v MB) 12288
Grafický čip NVIDIA RTX 3060
Druh optickej mechaniky Bez optickej mechaniky
Rýchlosť otáčok (v RPM) SSD
Kapacita pevného disku (v GB) 1 000
Kapacita pamäte 16 GB
Typ procesora Intel Core i5
Typ sestavy Herní