Menu

oLYNX Grunex i5 3050

Typ procesora:Intel Core i5; Kapacita pamäte:16 GB; Typ disku:SSD; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rýchlosť otáčok (v RPM):SSD; Druh optickej mechaniky:Bez optickej mechaniky; Grafický čip:NVIDIA RTX 3050; Kapacita pamäte grafickej karty (v MB):8192; Rozhranie:HDMI, USB 2.0, USB 3.0, 3.5mm Jack, DisplayPort; Prevedenie PC:Midi-Tower

LYNX Grunex 2022 Gamer

Herný stroj v každom ohľade.

S novým zariadením Gamer môžete robiť, čo chcete. Vďaka optimálne vyváženej zostave môžete hrať najnáročnejšie hry alebo len vykonávať bežnú kancelársku prácu, upravovať fotografie či sledovať videá v rozlíšení 4K. O všetko sa postará RTX 3050 EAGLE v spolupráci s procesorom Intel Core i5, 16 GB RAM a 1 TB SSD.

Prehľad špecifikácií

Základná doska B660M DS3H DDR4

Procesor Intel Core i5-12400F

SilentiumPC Fera 5 ARGB chladič

Grafická karta RTX 3050 EAGLE 8G

Kingston FURY Beast 16 GB RGB RAM (dva moduly po 8 GB)

Ukladací priestor Intel 670p NVMe 1 TB SSD

Napájací zdroj Gigabyte P550B 550 W

Case SilentiumPC Ventum VT4V Evo TG ARGB

Operačný systém Windows 11 Home Plus

Záruka 3 roky

Základná doska

Výkonná základná doska Gigabyte B660M DS3H je určená pre 12. generácie procesorov Intel, ktorými je tiež vybavený. Spoločnosť Gigabyte myslí na zarytých hráčov počítačových hier aj na bežných používateľov. Preto je jedným z popredných výrobcov komponentov. Doska podporuje 2x pripojenie PCIe 4.0 a tiež rozhranie 2,5G LAN. Medzi ďalšie výhody patria nástroje ako. RGB Fusion 2.0, Smart Fan 6.

Procesor a chladenie

Intel Core i5-12400F Alder Lake je dvanásta generácia procesorov Intel. S celkovo 6 jadrami (a 12 vláknami) taktovanými na 2,5 GHz (až 4,4 GHz v režime Turbo) získate výkonové zaťaženie, ktoré postačí aj na tie najnáročnejšie hry a aplikácie. Procesor dokonale dopĺňa chladič SilentiumPC Fera 5 ARGB využívajúci technológiu Synergy Cooling. Tento pasívny hliníkový chladič má špeciálny asymetrický profil, ktorý maximalizuje výkon a zároveň minimalizuje tvorbu hluku. Obsahuje aj prídavný ventilátor ARGB a ovládač Nano-Reset.

Grafická karta

Grafická karta GeForce RTX 3050 EAGLE je vybavená celkom 8 GB pamäte GDDR6 s taktom 14 000 MHz a 128-bitovou pamäťovou zbernicou, navyše s frekvenciou jadra až 1777 MHz získate plynulý obraz bez ohľadu na to, akú hru hráte. Karta ponúka celkovo 4 výstupy na pripojenie obrazovky, konkrétne 1x HDMI 2.1 a 3x DisplayPort 1.4a.

Pamäť RAM

Operačná pamäť Kingston je štandardom pre zostavy LYNX. S celkovou kapacitou 16 GB (súčasťou sú dva 8GB moduly) poskytujú moduly série FURY Beast dostatok pamäte RAM na skvelé a plynulé hranie každej hry. Časovanie pamäte je CL16 pri 1,35 V. Okrem toho sú vybavené elegantným chladičom so svetelnou lištou RGB. Vďaka FURY CTRL alebo s pomocou softvéru výrobcov základných dosiek, ako sú ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, môžu hrať všetkými farbami. Vyladili sme ich na hru so zvyškom zostavy.

Získané z

Zabudnite na dlhé načítavacie obrazovky, nekonečné kopírovanie súborov alebo nepríjemné preťažovanie pevného disku. V tejto zostave nájdete iba disk SSD. Konkrétne Intel 670p pre zásuvku NVMe a kapacitu 1 TB. Rýchlosť čítania je vynikajúcich 3500 MB/s a rýchlosť zápisu 2500 MB/s. Teraz vám už nič nebráni.

Zdroj

Žiadne nastavenie nemôže fungovať bez dostatočného napájania. Správne napájanie môže výrazne ovplyvniť výkon ostatných komponentov, preto používame moderný zdroj Gigabyte P550B s výkonom 550 W a certifikáciou 80 PLUS Bronze, ktorý sa dokonale hodí pre výkonné herné počítače. Plochá čierna kabeláž znižuje neporiadok a zlepšuje prúdenie vzduchu v skrini. 120 mm tichý ventilátor s hydraulickým ložiskom optimalizuje zníženie hluku a chladiaci výkon. Okrem toho použitie vysokokvalitných 100% japonských kondenzátorov len podčiarkuje jeho kľúčové vlastnosti.

Skriňa

Kvalitná skriňa SilentiumPC Ventum VT4V Evo TG ARGB ponúka vysoký prietok vzduchu pre účinné chladenie, ktoré zabezpečuje perforovaný predný panel a štvorica 120 mm ventilátorov ARGB CF. A aby ste videli všetku krásu vnútri, bočná stena je vyrobená z tvrdeného temperovaného skla.

Operačný systém

Nový rad Gamer sa dodáva s novou verziou operačného systému Windows 11. Získate intuitívnejšie prostredie, lepšie ovládanie okien a rýchlejšiu odozvu systému. Okrem toho prináša hernej komunite novú úroveň hrania s funkciami, ktoré zaručujú rýchlejšie načítanie a lepšiu grafiku.

Záruka

S novou súpravou LYNX získate aj nadštandardnú záruku predĺženú na 3 roky. Na naše zostavy poskytujeme záruku a na všetky chyby, ktoré ste nezavinili vy a ktoré sa objavia počas prvých 3 rokov, sa vzťahuje záruka. Predĺžená záruka nie je spoplatnená. Servis vám môže poskytnúť viac ako 100 našich servisných stredísk alebo môžete o servis požiadať svojho predajcu. Opravy sú zvyčajne dokončené do 5 pracovných dní.

.

Kód 10462876
Rýchlosť otáčok (v RPM) SSD
Operačný systém Windows 11 Home
Prevedenie PC Midi-Tower
Rozhranie HDMI / USB 2.0 / USB 3.0 / 3.5mm Jack / DisplayPort
Kapacita pamäte grafickej karty (v MB) 8192
Grafický čip NVIDIA RTX 3050
Druh optickej mechaniky Bez optickej mechaniky
Kapacita pevného disku (v GB) 1 000
Typ disku SSD
Kapacita pamäte 16 GB
Typ procesora Intel Core i5