Menu

Pokladne oLYNX - bez kompromisov

Pre všetkých, ktorí hľadajú ucelené riešenia bez kompromisov, sú tu české pokladničné systémy oLYNX. Pokladňa oLYNX stojí na pevnom základe - stolnom PC kompaktných rozmerov. Súčasťou systému je okrem počítača aj kvalitný dotykový monitor, praktický stojan a 80 mm tlačiareň účteniek

Pokladne oLYNX - bez kompromisov

Čo všetko dokáže oLYNX

Je výkonný. S obstaraním pokladničného systému oLYNX nedostávate len úzko profilovaný výrobok. Dostanete plnohodnotnú nadupanú počítačovú zostavu. Vďaka systému Windows 10 môžete bezproblémovo svoje dáta zo starého zariadenia previesť do nového počítača, neprídete ani o svoje programy a všetky podklady pre účtovné budete mať na jednom mieste. Potrebujete počas predaja nájsť online doplňujúce informácie pre zákazníka, doobjednať tovar, poslať emaily alebo púšťať zákazníkom hudbu? Žiadny problém, prepnete okno a na pokladni fungujete ako na bežnom počítači. Tým sa dostávame k ďalšej výhode.

Je tichý. Každý má rád svoj pokoj a preto vás poteší fakt, že počítač je chladený pasívne. Teda žiadny hlučný vetrák, žiadne škrtenia harddisku. Všetko úplne potichu. Nebojte, na funkciu to vplyv nemá, predsa len parametre Intel® Celeron®dual-core J1800, 2GB DDR3 RAM operačnej pamäte a SSD disk 30GB hovorí jasne.

Zaberie málo miesta. oLYNX sa vojde naozaj aj do toho najmenšieho obchodu. Je tak malý, že sa celý pohodlne vlezie do necelého pol metra. Počítač, dotykový monitor, tlačiareň a napríklad čítačka čiarových kódov - to všetko aj v najmenšom kiosku.

Obsluha dotykom prsta. Kvalitný monitor s uhlopriečkou 40 cm vám dá dostatočne veľkú plochu na prácu. Nebudete musieť mžourat po malých číslach a tlačidlách, ktoré dostanete s najmenšími systémami "kalkulačkových" pokladníc. Ak máte často špinavé a mokré ruky, ponúkajú sa dve možnosti: buď pripojíte myš a klávesnicu, alebo si objednáte odolnú verziu dotykového monitora.

Zvoľte si svoj predajný softvér. Máte svoj obľúbený predajný softvér. Vďaka operačnému systému Windows 10 máte možnosť zvoliť si presne taký, ktorý vám bude vyhovovať. Na trhu ich je nepreberná ponuka.

Uberie vám starostí. V cene je samozrejme aj inštalácia hardvéru v predajni skúseným technikom, ak si sami netrúfate. Ale každý, kto si niekedy robil počítač, to zvládne sám. Teda stačí vybaliť, pripojiť káblik od internetu a môžete predávať. A to všetko bez mesačných paušálov.

Páčil sa Vám článok? Zdieľaj ho!

Naposledy pridané